Apie mus

Įmonė “84 Sprendimai”, įmonės kodas 302910433, registruota Lietuvoje (duomenys apie įmonę kaupiami VĮ Registrų centro juridinių asmenų registre) ir turi Turto Vertinimo Priežiūros tarnybos išduotą licenciją Nr. 000145 turto vertinimo veiklai.

Mūsų vykdoma nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimo veikla, kaip to reikalauja įstatymai, apdrausta Turto vertinimo įmonės ir nepriklausomo turto vertintojo civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu 300 000 Lt sumai.

Įmonės specialistai: licencijuoti ir į išorės turto vertintojų sąrašą įrašyti nepriklausomi nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertintojai, turintys ilgametę patirtį vertinant įvairaus pobūdžio turtą.

Nuo 2007 metų mūsų vertintojai priklauso Lietuvos Turto Vertintojų asociacijai.

Ilgametė patirtis ir žinios, nuolatinės investicijos į kvalifikacijos kėlimą suteikia mums galimybę nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę ir aktyviai plėsti savo veiklą Lietuvos ir užsienio rinkose.

Teikiame paslaugas tiek Lietuvos ir užsienio fiziniams asmenims, tiek įmonėms bei Lietuvos Respublikos valstybinėms institucijoms ir jų atstovams.

Mūsų vertintojų įvertintų objektų patirtis ir užsakovai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus apskrities viršininko administracija (Nacionalinė žemėtvarka), AB “Lietuvos geležinkeliai”, Vilniaus rajono savivaldybė, Klaipėdos miesto savivaldybė, Šiaulių apskrities viršininko administracija ir kiti.

Kviečiame bendradarbiauti notarus, antstolius, advokatus, kredito unijas bei nekilnojamojo turto srityje veikiančias įmones iš Lietuvos ir užsienio šalių. Dėl partnerystės prašome kreiptis telefonu +370 670 00304 arba elektroniniu paštu info@84.lt

  • Saugumas ir Kokybė

    • Vertinimą atlieka nepriklausomi, licencijuoti turto vertintojai.
    • Mūsų įmonei Turto Vertinimo Priežiūros Tarnybos išduota licencija Nr. 000145 turto vertinimo veiklai.
    • Mūsų įmonės turto ir verslo vertinimo veikla apdrausta civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.
  • Patirtis ir kvalifikacija

    Mūsų vertintojų patirtis dirbant turto vertinimo srityje: nuo 2002 m. (KT), 2002 m. (NT) bei nuolatinės investicijos į vertintojų kvalifikacijos kėlimą padeda mums teikti aukščiausios kokybės vertinimo paslaugas ir kurti ilgalaikius santykius su klientais.